Google буде позначати новини з перевіреними фактами

СвітЮлія Поліковська, 17 жовтня 20162591
Google буде позначати новини з перевіреними фактами

У розділі видачі Google, в якому розміщені новини, з’явиться нова позначка – Fact Check. Нею будуть помічати ті новини, в яких журналісти перевірили факти. Про це повідомлено в офіційному блозі компанії.

У цьому розділі видачі вже кілька років експериментують з різними позначками для новин. Новий ярлик має допомагати читачам розібратися, чи правдиві факти у масштабних пулікаціях. Спочатку ярлик з’явиться в розширених блоках новин у видачі, у веб-версії пошуку, а також в мобільних додатках. Функцію збираються запустити спершу для США і Великобританії, але пізніше розширити на весь світ.

Щоб отримати таку позначку, журналісти повинні використовувати розмітку ClaimReview від Schema.org. Також в компанії будуть перевіряти статті на відповідність «загальноприйнятим критеріям факт-чекінгу». Більше інформації про те, які це можуть бути критерії, можна знайти в центрі підтримки компанії.

Якщо сам видавець спробує позначити свою статтю, як перевірену, але Google виявить, що вона не відповідає таким критеріям, сайт можуть навіть виключити з «Google Новин».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук