Google допоможе Львову привабити інвесторів та туристів

13 червня Google Україна у співпраці з Львівською міською радою презентувала журналістам проект «Цифрового перетворення Львова», у рамках якого бізнес-середовища та представники місцевого самоврядування вчитимуть, як ефективно використовувати інноваційні інтернет-інструменти задля підвищення інвестиційної та туристичної привабливості Львова.

Про це журналістам розповів директор Google Україна Дмитро Шоломко.

Проект реалізовуватимуть у кілька етапів, а першим стане програма навчання для школярів, студентів та держслужбовців. 
«Ми розуміємо, якщо десять зі ста держслужбовців навчаться ефективно користуватись новітніми технологіями, то це полегшить життя не тільки їм, але й людям, яких вони обслуговують», – розказав Шоломко. 

Також компанія буде співпрацювати із університетами міста та пропонуватиме освітні програми для малого та середнього бізнесу. 

«Це насамперед навчання: допомога в освоєні інструментів пошуку, промо можливостей, які пропонує Google. Бізнес може навчитись ефективніше просувати себе у мережі, це значно підвищить рівень привабливості вашого міста для інвестора та туриста», – розповів директор компанії Google.

Він також повідомив, що спільно з ЛМР компанія вже реалізувала кілька цікавих проектів: громадський транспорт та режим Перегляду Вулиць на картах Google.

«Відтепер користувачі з усього світу можуть спланувати маршрут, дослідити центр Львова, не відриваючись від комп’ютера чи екрану смартфона, і ми дуже раді, що ці інструменти вже активно використовуються у вашому місті»,– розповів Дмитро Шоломко.

Також директор Google заявив, що свої технології місту компанія надаватиме безкоштовно. 

Компанія Google - один із лідерів на веб-ринку у світі. Заснована 1998 року аспірантами Стенфордського університету Ларрі Пейджем та Сергієм Бріном. Штаб-квартира корпорації знаходиться у Кремнієвій долині (США), представництва компанії розташовані в Північній Америці, Європі та Азії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук