Google перестане відображати індикатор безпечного з'єднання в Chrome

СуспільствоАндрій Стець, 26 червня 20185271

З вересня компанія Google перестане відображати індикатори HTTPS-з'єднання (зелений текст з написом «захищено» або «secure») в інтерфейсі браузера Chrome.

Як повідомляється, з виходом версії Chrome-70 у жовтні браузер позначатиме як «небезпечні» сайти, які використовують незахищений протокол HTTP.

За словами представників Google, яка означувана індикатором інформація не потрібна, оскільки «для користувачів інтернет повинен бути безпечним за замовчуванням», повідомляє LB.ua з посиланням на спеціалізований сайт SecurityLab.

Низки змін також зазнає політика конфіденційності Google. Згідно з новими правилами, Google отримає право збирати певні відомості про пристрій користувача.

Згідно з новими правилами, за компанією закріплюється право зберігати весь створений за допомогою її продуктів контент.

«Ми також збираємо контент, який Ви створюєте, завантажуєте або отримуєте від інших користувачів під час використання наших продуктів. До нього належать листи, фотографії та відео, які Ви зберігаєте, документи і таблиці, автором яких Ви є, Ваші коментарі до роликів на YouTube і т.д.», - йдеться в угоді. Як запевняють представники Google, такі заходи повинні підвищити зручність користувачів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук