Google заборонить рекламувати програми для стеження за людьми

Правила Google Ads оновляться у серпні 2020 року

Google заборонить рекламувати шпигунські програми та технології, за допомогою яких можна стежити або спостерігати за самою людиною чи її діяльністю.

«У серпні 2020 року буде оновлено правила щодо сприяння непорядній поведінці в Google Ads. Ми додамо обмеження щодо реклами шпигунських програм і технологій для спостереження, а саме заборонимо рекламувати товари й послуги, призначені для стеження або спостерігання за іншою людиною або її діяльністю (без дозволу такої особи). Ці правила застосовуватимуться в усіх країнах світу. З 11 серпня 2020 року ми ретельно стежитимемо за їх дотриманням», – йдеться у оновлених правилах Google.

У оновлених правилах також зазначається, що ця заборона не буде поширюватися на послуги приватних детективних агентств, а також на товари й послуги, за допомогою яких батьки можуть відстежувати місцезнаходження неповнолітніх дітей.

Google заборонить рекламувати такі програми і пристрої:

  • шпигунське/зловмисне програмне забезпечення, за допомогою якого можна прослуховувати телефонні дзвінки, переглядати SMS-повідомлення або історію відвіданих сторінок;
  • GPS-трекери, призначені для стеження чи спостереження за людиною без її згоди;
  • обладнання для спостереження (наприклад, камери, диктофони, відеореєстратори, відеоняні), призначеного спеціально для шпигування.

У разі порушення цих правил надійде попередження принаймні за 7 днів до блокування облікового запису.

Нагадаємо, що ще 22 червня Google оголосила, що запускає функцію перевірки походження, автентичність та контексту зображення в Google Images

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук