ГПУ прокоментувала інформацію про тиск на прокурора «Небесної сотні»

У Генпрокуратурі заявили, що не готують повідомлення про підозру начальнику управління спецрозслідувань ГПУ Сергію Горбатюку, однак до нього є зауваження.

«Інформація, яку сьогодні зранку розповсюдили окремі народні депутати щодо того, що начебто проти Сергія Горбатюка ведуться якісь справи, а також намагаються оголосити йому про підозру, не відповідає дійсності», – сказав прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко в коментарі «Українській правді».

За його словами, рішення про повідомлення підозри Горбатюку не приймалося і на порядку денному не стоїть. Водночас Куценко зазначив, що до Горбатюка справді є зауваження щодо розслідування справ Майдану та проти колишніх високопосадовців.

«Керівництво ГПУ робить справедливі зауваження щодо якості розслідування майданівських справ та справ проти колишніх високопосадовців, що перебувають у провадженні управління спецрозслідувань, яким керує Горбатюк», – сказав він.

Прокурор пояснив, що йдеться насамперед про справи проти екс-міністра юстиції часів Януковича Олени Лукаш, проти регіоналів Олександра Єфремова, Юрія Іванющенка та інших.

«Тому дійсно керівництво ГПУ викликає Сергія Горбатюка на робочі наради, просить прозвітувати про результати розслідування майданівських справ та справ проти колишніх високопосадовців, а робить це в межах повноважень, передбачених законом», — сказав Куценко.

Він назвав дивним зауваження нардепа Сергія Лещенка, в якому той зазначив, що одним із елементів тиску на Горбатюка є його постійний виклик на наради.

«Нарада є однією із форм роботи в органах прокуратури. Всі прокурори ходять на наради», – сказав Куценко.

Як відомо, народний депутат з фракції БПП Сергій Лещенко заявив, що Генпрокуратура намагається усунути від розслідування справ часів Майдану начальника управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка.

Сам Горбатюк розповів, що стосовно працівників Управління спецрозслідувань Генпрокуратури, яке займається майданівськими справами, порушено чотири кримінальні провадження. У зв’язку з цим він написав рапорт на ім’я виконувача обов’язків генпрокурора Юрія Севрука, в якому заявив про тиск.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук