ГПУ запідозрила академію Ківалова у махінаціях на ₴40 млн

ГПУ запідозрила академію Ківалова у махінаціях на ₴40 млн

Генпрокуратура домоглася дозволу для ревізії операцій національного університету «Одеська юридична академія» з її підрядниками за 2013-2015 роки у справі про можливі махінації керівництва вишу. Про це повідомила «Перша інстанція», з посиланням на ухвалу Печерського райсуду.

ГПУ розслідує справу проти керівництва юридичної академії, підозрюючи його в махінаціях під час ремонту будівель.

Ревізію проводить Держфінінспекція з 8 лютого.

ГПУ попросила інспекторів вивчити стосунки Одеської юракадемії з підприємствами «М2», базою відпочинку «Феміда», київським філіалом академії, «Укрбудконтрактом», ДКП «Праця», «ТВ Бокс», «Добробуд-Град», фірмою «Кавин», «Аркомбудом», СК «Південь-Зростання», МПП «Хаджибей» за період з 1 січня 2013 року по 20 жовтня 2015 року.

У 2013-2014 роках академія неодноразово укладав договори з фірмою «М2», яка ремонтувала навчальні корпуси в Києві та покрівлі у п'яти корпусах в Одесі. За все юракадемія заплатила «М2» понад 40 млн грн.

У Генпрокуратури виникла підозра, що ця фірма не здатна виконувати такі роботи, «оскільки підприємство не знаходиться за місцем реєстрації і ймовірно не має необхідних людських і матеріальних ресурсів для проведення робіт».

Також посадових осіб юракадемії підозрюють в ухиленні від сплати податків.

Як відомо, президентом Одеської юракадемії є народний депутат Сергій Ківалов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук