ГПУ заявила, що передала «вертолітний майданчик Януковича» державі

Гелікоптерний майданчик на Парковій дорозі в центрі Києва у п'ятницю, 27 жовтня, передали в управління державному підприємству «Фінансування інфраструктурних проектів», повідомила речниця генерального прокурора Лариса Сарган.

«У зв’язку з перешкоджанням державному підприємству у виконанні дій з забезпечення нормальної роботи цього об’єкта, сьогодні, 27.10.2017 року, прокуратурою міста Києва з виходом на об’єкт здійснено дії щодо передачі майна у безпосереднє управління державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів», – написала вона у Facebook.

Сарган нагадала, що досудове розслідування встановило, що Київська міська рада без погодження з Верховною Радою України, з порушенням вимог Земельного кодексу України та без одержання попередньої згоди Центру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО про наміри забудови, прийняла рішення передати земельні ділянки, які розташовані на Парковій дорозі у Печерському районі Києва, в оренду на 25 років ТОВ “Амадеус КО” для будівництва та обслуговування об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури.

Раніше націоналісти з «Національного корпусу», ВО «Свобода» та «Правого сектору» взяли під свій контроль «вертолітний майданчик Януковича». Активісти вимагали повернути споруду у державну власність, провести відкритий конкурс щодо її цільового призначення, провести незалежну та відкриту оцінку всього комплексу, включаючи вартість землі та інше, запровадити дієвий механізм, за яким вкрадені кошти, вкладені в будівлю, почнуть приносити користь громаді.

27 жовтня «Національний корпус» підтвердив візит делегації ГПУ, охарактеризувавши його як «незрозумілий обшук».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук