Грибовицькі гудрони хоче взяти на баланс КП «Тотальне перероблення відходів»

22 квітня 201112470

Директор комунального підприємства Львівської облради «Тотальне перероблення відходів» Олег Кристиняк виступає за перевід на баланс цього підприємства кислих гудронів Грибовицького сміттєзвалища, для їх подальшої утилізації. Для цього треба було б оголосити інвестиційний конкурс. Цю пропозицію розглядала 21 квітня на засіданні комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської облради.

О.Кристиняк повідомив на засіданні що 1 квітня у Грибовичах і Малехові відбулись громадські слухання, на яких заслухали результати дослідження НУ «Львівської політехніки» стану довкілля. «Вони дуже жахливі: у річці Малехівка перевищення фенолів - 7180 ГДК, нафтопродуктів - у 1666 разів. Такі результати викликали слушне обурення громадян, тут, звісно, без кислих гудронів не обійшлось», - зазначив О. Кристиняк.

Також він повідомив, що лише незначна частина кислих гудронів є на балансі ВАТ «Львівський дослідний нафтомаслозавод». Олег Кристиняк сказав: «11 тис. 445 тонн гудронів, які є за заводом, на суму 1 млн 144 тис. 500 грн перебуває в заставі у банку. Загалом же гудронів є за різними оцінками від 153 тис. тонн до 250 тис. тонн».

За його словами, є потенційний інвестор - ТзОВ «Еконафта-Україна» готове утилізувати кислі гудрони Грибовицького сміттєзвалища за 3-4 роки без залучення бюджетних ресурсів.

Члени комісії вирішили звернутися з цією ініціативою до усіх контролюючих, державних інстанції та органів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук