Гриценко не має наміру складати мандат народного депутата

Оксана Панчишин, 14 січня 20144830
Гриценко не має наміру складати мандат народного депутата
фото styknews.info
Анатолій Гриценко

Народний депутат Анатолій Гриценко, який заявив про вихід з фракції "Батьківщина", не має наміру відмовлятися від мандата народного депутата.

"Коли ми об'єднувалися в "Батьківщину": я, Яценюк (очолював партію "Фронт змін" Арсеній Яценюк, – ред.), інші глави (політичних сил, – ред.) – взяли на себе письмово відповідальність особисту, що не буде "тушок". Саме я тоді йому запропонував скласти мандат. Вже 10 "фронтовиків" (колишніх членів партії "Фронт змін", – ред.) стали "тушками", – сказав журналістам Анатолій Гриценко у Верховній Раді 14 січня.

Він також наголосив, що "тушкою" себе не вважає. "Тушками" називають тих, хто перейшов на бік влади. Я залишаюся в опозиції. Я чітко сказав, що буду виконувати ту програму, з якою ми йшли на вибори і яку я, в тому числі серед інших людей, писав", – сказав Гриценко.

Депутат зауважив, що й далі планує залишатися в опозиції до чинної влади і брати участь в акції протесту на майдані Незалежності в Києві.

"Або фракція ("Батьківщина", – ред.) буде в режимі тоталітарної секти – тоді вона піде під нуль, або вона, зрештою, буде слухати різні думки і тоді у неї з'явиться шанс", – додав Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко заявив про вихід з парламентської фракції ВО "Батьківщина". Відтак лідер парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що фракція має надію, що після виходу з фракції політик Анатолій Гриценко складе мандат народного депутата України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук