Гриценко не здивований, що однопартійці оголосили бойкот

Віктор Павлик, 13 січня 20146292
Анатолій Гриценко

Депутат "Батьківщини" Анатолій Гриценко заявив, що і надалі говоритиме все, що думає, про діяльність членів своєї фракції.

Про це Анатолій Гриценко написав на своїй сторінці у Facebook.

"Шкода мені їх… Радий за тих колег, хто зберіг обличчя і утримався від такого рішення (бойкотувати Гриценка). Що робитиму далі? Те саме, що робив дотепер", – зазначив Гриценко.

"Як і раніше, говоритиму колегам по опозиції правду, пропонуватиму рішення, які вважаю вірними й ефективними, спонукатиму до дій, замість імітації боротьби та загравання з владою", - зазначив депутат.

"Як і раніше, робитиму це спочатку непублічно, очі-в-очі, а не слухатимуть - тоді говоритиму публічно, аби ви робили власні оцінки і висновки. Як і раніше, діятиму заради успіху спільної справи, а не задля власних рейтингів чи майбутніх посад", - додав Гриценко.

"Як і раніше, переконаний: найбільшою розкішшю є не заводи, яхти, чи межигір'я, а право на власну думку і вміння її відстоювати. Які відчуття? Ні розпачу, ні здивування, ні образи. Лише сумна асоціація з епізодом із відомого фільму ("О бедном гусаре замолвите слово")", - сказав депутат.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати від "Батьківщини" відмовилися проводити фракцію у присутності Анатолія Гриценка і зажадали, аби він покинув засідання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук