Громадська кампанія з бойкотування російських товарів у Польщі – це фікція, - ЗМІ

СвітРоман Ганкевич, 25 серпня 20148800

Оголошений деякими польськими ЗМІ та активістами бойкот російських товарів у Польщі на початку серпня – це фікція. Ніхто серйозно не сприйняв цих закликів і бойкотування фактично немає.

Принаймні так стверджує газета бізнесового спрямування «Dziennik. Gazeta Prawna», передає «Польське радіо».

Виявляється, ані підприємства, ані галузеві експерти не помітили, щоб громадська кампанія з бойкоту російських товарів у Польщі принесла помітні наслідки.

Торгові марки і бренди Lukoil, горілки Żubrówka, Soplica, Absolwent, Bols, Palace i Royal, чай марки Greenfield, взуття Kari i Centro, антивірусне програмне забезпечення від Kaspersky Lab та інші продукти зони «RU» все ще мають у Польщі своїх клієнтів.

Видання стверджує, що російські марки надто дешеві для бойкоту щоби ними знехтувати. А дехто стверджує, що й сам бойкот дуже млявий, він фактично існує лише на сторінках деяких видань та в Інтернеті, на сторінках Facebook.

Lukoil взагалі відмовився коментувати ситуацію, а всі інші представники бойкотованих товарів – посередники та продавці – дружно наголошують – у них справи з продажем російських товарів зовсім не погіршилися. Та й ті поляки, які раніше їздили до Калінінградської області за бензином та цигарками і сьогодні продовжують це робити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук