«Громадське радіо» припинило мовлення на Першому каналі Українського радіо

З 1 квітня програма «Громадська хвиля» від «Громадського радіо» припинила виходити на Першому каналі Національної радіокомпанії України (УР-1) у зв’язку з закінченням терміну дії відповідного договору.

Досі програму спільно готували до ефіру журналісти «Громадського радіо» і їхні колеги з Першого каналу Українського радіо. Програма «Громадська хвиля» почала виходити на УР-1 наприкінці лютого 2014 року. З 1 квітня «Громадську хвилю» повністю виготовлятиме «Громадське радіо», а виходитиме програма на десяти FM і УКХ-передавачах «Громадського радіо» у Києві, на Донеччині і Луганщині, через супутник Астра 4А і на сайті радіостанції.

Як повідомила прес-служба «Громадського радіо», рішення про призупинення спільного виробництва ухвалило керівництво Національної телекомпанії України, якому підпорядковується Українське радіо. Саме 1 квітня 2016 року закінчився термін дії договору між «Громадським радіо» і «Українським радіо».

В той же час «Громадське радіо» розраховує, що «Громадська хвиля» повернеться в ефір УР-1 приблизно за місяць, «що разом з керівництвом майбутнього Суспільного мовлення будуть знайдені юридичні рамки для подальшої співпраці».

«Громадське радіо» – це некомерційна радіостанція, котра працює за кошти жертводавців.

Як повідомляв ZAXID.NET, Національна радіокомпанія України також розірвала угоду з «Радіо Ера» з медіахолдингу екс-регіонала Андрія Деркача.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук