Громадські активісти, які виступали проти Ділая і Харабари, зайняли позицію очікування

Громадські активісти із «Варти-700» та «Дорожнього контролю», які виступали проти начальника обласного ДАІ Степана Харабари та начальника ДАІ міста Михайла Ділая, найближчим часом не будуть заважати їм працювати.

Як розповів у коментарі ZAXID.NET активіст «Дорожнього контролю» Сергій Круглов, наразі діяти проти Харабари – це те саме, що підтримати Ділая.

«Ми протестуємо проти Мицака – приходить Харабара. Протестуємо проти Харабари – приходить Ділай, і кожен нашими протестами користається. Ми поки не знаємо, як виходити з ситуації. Ділая в жодному разі ми не хочемо бачити в місті, бо для інспекторів ДАІ вже встановлені плани на кількість протоколів. Година – один протокол», – зазначив Круглов.

На думку активістки «Варти-1» Наталі Шелестак, зараз в МВС ведуться закулісні ігри. Щоб зняти суспільну напругу, громадським організаціям пообіцяли, що найближчим часом призначать в.о. начальника обласного ДАІ Львівської області, який раніше працював у Хмельницькому.

Втім, офіційні джерела поки не підтверджують цієї інформації.

«Ми не підтримуємо ні одного, ні іншого. Харабара є безхребетним керівником. Він не є негативною людиною, просто як керівник, не має стержня. Ділай усе життя працює в ДАІ, він досвідчена людина, але в нього нехороше минуле», – розповів Круглов.

Як повідомляв ZAXID.NET, Михайло Ділай був призначений в.о. начальника ДАІ м. Львова 17 липня. Тоді ж був представлений особовому складу начальник обласного ДАІ Степан Харабара, який за наказом міністерства був призначений ще 17 квітня.

Зазначимо, що 6 червня проти того, щоб Степана Харабару та Богдана Мицака призначали на керівні посади в УДАІ підписалися 15 громадських організацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук