Громадські організації Львова для втілення своїх ідей отримають ₴20-100 тис.

1 грудня стартує конкурс «Зробимо Львів кращим»

СуспільствоЮрій Герун, 29 листопада 2016, 13:44 545 0

У львівській Ратуші розпочинають приймати документи на конкурс соціально-культурних проектів 2017 року «Зробимо Львів кращим». Громадські організації зможуть отримати від 20 до 100 тисяч гривень на реалізацію своїх ідей. Пріоритетними будуть культурний, туристичний, освітній та інноваційний напрямки.

При визначенні переможців у Ратуші враховуватимуть такі критерії: актуальність для громади міста, доцільність реалізації проекту з огляду на затрачені ресурси та інноваційність. Мінімальний розмір гранту від Львівської міської ради 20 тисяч гривень, максимальний – 100 тисяч.

«Ми вперше організували подачу документів з 1-го по 25 грудня, раніше це було весною. Відповідно, громадські організації будуть мати більше часу для втілення своїх ідей. Цікавою особливістю є те, що громадські організації представлятимуть свій проект безпосередньо на конкурсній комісії. В них буде час до 5 хвилин, щоб розповісти про свій проект, відповісти на запитання і переконати членів конкурсної комісії, що саме їхній проект вартий для втілення», – повідомив начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Орест Файфурка.

Подавати свої проекти можна в електронній формі, заповнивши заявку на сайті міської ради. До участі запрошують усі неприбуткові громадські організації міста за винятком релігійних та політичних партій та бюджетних установ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук