Громадськість Львова підготувала вимоги до нового очільника ОДА

16 червня о 12:00 перед Львівською ОДА відбудеться акція-попередження, адресована і президенту України, і майбутньому очільнику області. Громадські активісти запустять в повітря символічну «попереджувальну ракету». У такий спосіб громада прагне нагадати Петру Порошенку про обіцянку прозорості і відкритості, що стосується призначень у владі, зокрема голови Львівської ОДА, та формування державної політики на місцях.

Про це йдеться в повідомленні громадського сектору львівського Майдану.

Окрім того, львів’яни вимагають оприлюднити імовірні кандидатури на посаду очільника ЛОДА та почути мотиви, за якими їх розглядатиме президент. Своєю акцією-сигналом громадськість Львова також вкотре задекларує: зворотний зв’язок влада – громада буде завжди. Проте в інтересах обох сторін, щоб цей зв’язок був у форматі діалогу та конструктиву, а не протистояння.

Громадські активісти оприлюднять критерії для майбутнього очільника ОДА, а також декларацію, яку вимагатимуть підписати майбутнього представника президента на Львівщині.

Акцію організовує низка громадських активістів та організацій.

Нагадаємо, 10 червня Ірина Сех написала заяву на звільнення з посади голови ЛОДА. На цій посаді вона протрималася рекордно короткий в історії Львівщини термін – лише 100 днів, разом з вихідними. На посаду голови ЛОДА її призначив в.о. президента Олександр Турчинов 2 березня.

Упродовж усього часу роботи в ЛОДА Ірина Сех суміщала посаду у виконавчій владі зі статусом народного депутата (ВО «Свобода»), що прямо заборонено Конституцією. Своє сумісництво перша в історії жінка на цій посаді пояснювала тим, що її голос у Верховній Раді «зараз є надзвичайно важливим».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук