«Громадянська позиція» і «Демократичний альянс» підуть на вибори однією командою

Політичні партії «Громадянська позиція», лідером якої є Анатолій Гриценко, і «Демократичний альянс», яку очолює Василь Гацько, вирішили йти на вибори спільними силами.

Про це Анатолій Гриценко заявив у неділю, 7 вересня, під час відкриття VII з'їзду політичної партії «Громадянська позиція», передає УНІАН.

«Ми домовилися йти спільною командою на вибори ... Ми впевнені, що будемо працювати у складі фракції одним голосом», - зазначив він.

При цьому Гриценко не виключив, що в залежності від того, як дві партії спрацюють на виборах і після них, може відбутися об'єднання в одну політичну силу. Крім того, він зазначив, що під час виборчої гонки новостворений альянс носитиме назву «Громадянська позиція (Анатолія Гриценка)».

Гриценко повідомив, що спільна команда обох партій на даний момент не знаходиться в опозиції до президента Петра Порошенка, хоча, за його словами, певні дії президента залишають питання.

«У парламенті ми будемо чи не єдиною політичною силою, у якої немає ніяких зобов'язань перед системою», - сказав у свою чергу Гацько. За його словами, в такій ситуації політична сила має унікальну можливість для початку майбутніх змін в країні.

Нагадаємо, дострокові парламентські вибори відбудуться 26 жовтня і пройдуть за змішаною системою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук