Гройсман розповів про план парламентаріїв на поточний тиждень

Верховна Рада розгляне питання зняття недоторканності з народних депутатів і суддів у четвер, 5 лютого.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав спікер парламенту Володимир Гройсман.

Він зазначив, що депутати згрупували найважливіші питання за окремими напрямами і розподілили їх розгляд по днях.

Зокрема, у вівторок парламент розгляне деякі питання забезпечення обороноздатності країни і боротьби з корупцією. Значна кількість питань буде пов'язана з інформаційною безпекою держави.

  1. «На середу у нас – ратифікація низки міжнародних угод, які також стосуються безпеки країни. Четвер – день особливий. Ми повинні проголосувати за направлення до Конституційного суду законопроекту про зняття недоторканності з народних депутатів і суддів. У цей же день зосередимося на питаннях реформування системи місцевого самоврядування. Це законопроекти про засади державної регіональної політики, про об'єднання териториальных громад. Крім цього, розглянемо ще одне важливе питання, яке дозволить нам заощадити до 1 млрд кубометрів газу в рік, – законопроект про введення нових інвестиційних можливостей для проведення масштабної енергомодернизації», – повідомив голова українського парламенту.

Він зазначив, що депутати не повинні зволікати з важливими для країни рішеннями і що вони планують працювати в режимі пленарних засідань два тижні поспіль, щоб розглянути якомога більше питань порядку денного в першій половині лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук