Гройсман запропонував провести аудит діяльності Бальчуна на посаді голови «Укрзалізниці»

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував провести публічний «авторитетний» аудит діяльності Войцеха Бальчуна на посаді голови «Укрзалізниця», після проведення якого можна буде оцінити дії топ-менеджменту компанії й прийняти відповідні рішення.

«Для управління компанією був призначений менеджер. Якщо він не влаштовує, давайте проведемо публічний аудит, авторитетний, щоб ми знали, що це реальність, а не якісь безглузді речі, й вирішимо – якщо він не впорався зі своїми обов’язками, то розриваємо контракт і робимо новий конкурс, і запрошуємо на роботу нового менеджера», – сказав прем’єр в ефірі телеканалу ICTV, повідомило агентство УНІАН.

Гройсман зазначив, що в конфлікті, який розгорівся навколо роботи компанії, він «на стороні «Української залізниці».

«Я хочу, щоб це була публічна європейська компанія», — сказав прем’єр і додав, що уряд готовий спільно з Міністерством інфраструктури та керівництвом «Укрзалізниці» продовжити процес корпоратизації компанії.

Із кінця 2016 року міністр інфраструктури Володимир Омелян неодноразово звинувачував Бальчуна в непрофесіоналізмі та повільному реформуванні компанії. А на засіданні Кабінету міністрів 25 січня між Омеляном і прем’єр-міністром відбулася дискусія щодо проблемних питань реформування «Укрзалізниці» та її керівника Войцеха Бальчуна.

Гройсман заявив, що Кабінет міністрів України прийняв рішення про підпорядкування компанії «Укрзалізниця» безпосередньо уряду, що дозволить виключити ситуацію перетворення компанії в заручницю особистих відносин і амбіцій чиновників різних рангів. При цьому Омелян наполягає на перегляді рішення Кабінету міністрів про виведення «Укрзалізниці» з підпорядкування міністерства та передачу в управління Міністерству економічного розвитку і торгівлі, також він заявив про намір оскаржити це рішення в суді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук