Грузинське мистецтво «KUTAISI» в українських містах

Грузинське мистецтво «KUTAISI» в українських містах

Днями грузинський національний ансамбль «KUTAISI» завершив тур Україною. До списку куточків, у які завітав «KUTAISI», увійшла вся Україна від Львова до Краматорська. Ансамблю було принципово продемонструвати грузинську шану і любов всій країні, навіть під час дії військового стану.

Загалом, «KUTAISI» виходив на сцену двадцяти міст. Під час двогодинних концертів учасники колективу демонстрували енергію і красу грузинських танців, унікальних грузинських пісень і захоплюючих фехтувальних боїв.

«Кожен номер — це ціла історія з віковими народними традиціями, підкреслена самобутніми аутентичними костюмами. Ми намагалися з'єднати грузинський фольклор з сучасними постановками і, судячи з реакції залу, нам це вдалося на всі 100 відсотків. Зупинятися на цьому колектив, природно, не збирається і вже готує нові постановки для наступного туру», — заявили в «KUTAISI» .

Музичне оформлення номерів ансамблю забезпечив оркестр, де звучали суто грузинські інструменти. А головним партнером всеукраїнського туру «KUTAISI» виступив грузинський коньяк, зі знаною у всьому світі назвою, - «NIKO PIROSMANI».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук