Грузія і Молдова стали асоційованими членами Євросоюзу

СвітЮлія Поліковська, 1 липня 20166610
Грузія і Молдова стали асоційованими членами Євросоюзу

У п’ятницю, 1 липня, набули чинності угоди про асоціацію між Молдовою і Європейським союзом і між Грузією і Європейським союзом.

З цього приводу в Кишиневі відбулося спільне засідання уряду та парламенту Молдови, на яких обговорювалися питання, що стосуються угоди, повідомило місцеве видання «Голос».

Під час засідання прем’єр-міністр Павло Філіп заявив, що 1 липня – історичний день для Республіки Молдова.

«Це означає, що Республіка Молдова робить ще один крок до ЄС. Ті, хто думають, що Республіка Молдова відмовиться від приєднання до Євросоюзу, я говорю вам - ви помиляєтеся. У нас немає плану А, В і С, тільки план А, який передбачає приєднання до ЄС», – заявив він.

У свою чергу МЗС Грузії оприлюднило заяву, в якій назвало угоду «важливою датою в історії відносин між Євросоюзом і Грузією».

Нагадаємо, що угоди про асоціацію між Молдовою і ЄС та Грузією і ЄС були підписані 27 липня 2014 року, в той же день коли Україна підписувала економічну частину своєї угоди.

Їх остаточна ратифікація Радою Європейського союзу відбулася 23 травня 2016 року. Ратифікація української угоди поки відкладається через Нідерланди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук