Грузія і ЄС домовились про зону вільної торгівлі

Світ24 липня 20138250
Грузія і ЄС домовились про зону вільної торгівлі
фото newsgeorgia.ru
Грузія - ЄС

Грузія та ЄС успішно завершили переговори щодо укладання Угоди про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі. Про це було оголошено на зустрічі у Брюсселі міністрів закордонних справ ЄС та країн Східного партнерства.

Про це повідомляє Euronews.

“Угода дозволить Грузії стати частиною спільного європейського економічного простору. Це означає, що Грузія стане привабливою для іноземних інвесторів, тому що ті, хто вкладатиме кошти в Грузію, зможуть користуватися не тільки маленьким ринком Грузії чи регіону, але й ринком усього Євросоюзу”, - сказала міністр закордонних справ Грузії Майя Панджікідзе.

Тбілісі, як і Київ, хоче підписати з ЄС угоду про асоціацію, частиною якого є угода про ЗВТ.

У Брюсселі вважають, що завершені переговори про вільну торгівлю відкривають шлях до парафування угоди про асоціацію ЄС-Грузія на вільнюському саміті Східного партнерства.

Нагадаємо, 10 грудня 2012 року Рада закордонних справ ЄС ухвалила висновки, в яких заявила про готовність підписати угоду про асоціацію з Україною до Вільнюського саміту Східного партнерства, запланованого на листопад 2013 року, за умови прогресу у зміні виборчого законодавства, вирішенні проблеми вибіркового правосуддя та усуненні недоліків виборів Верховної Ради і проведенні низки реформ.

Додамо, що міністри закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс і міністр європейських справ Данії Микола Ваммен заявили журналістам після зустрічі із президентом Януковичем, що Європа не має остаточного рішення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук