Губернатор Рівненщини закликає "Нашу Україну" вийти з блоку НУНС

27 червня 20092821

Губернатор Рівненської області, голова регіональної організації "Нашої України" Віктор Матчук упевнений, що партія має вийти з блоку "Наша Україна - Народна Самооборона". Про це повідомляє прес-служба НСНУ.

"Потрібно виходити з блоку "Наша Україна - Народна Самооборона". В цьому блоці сьогодні "будь-хто", а знизу титри - "Блок НУНС". Ми маємо пояснити людям, що це не наші однопартійці", - заявив Матчук.

Також лідер рівненських "нашоукраїнців" висловив упевненість, що на наступні вибори партія повинна піти самостійно, як "самодостатня політична сила, що здатна брати участь та перемагати в виборах".

Матчук наголосив, що слід надати підтримку міністрам-"нашоукраїнцям". "Потрібно ставити питання не про відкликання міністрів по квоті "Нашої України", а про надання їм різнобічної партійної підтримки і допомоги. Я можу лише здогадуватись, наскільки непросто їм там працюється і, врешті-решт, яка кампанія ведеться проти них", - відзначив Матчук.

Крім того, він акцентував увагу на важливості донести до людей позицію голови партії по основних питаннях, ключових для розвитку України.

"Голос партії має бути почутий. Нам потрібно не боятися бути більш різкими у своїх висловах, ніж собі може дозволити Президент України, оскільки він не тільки голова партії, а Президент всієї країни. Ми маємо говорити ті речі, які не завжди може сказати він", - підсумував Матчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук