Губернатора Прикарпаття міністр звинувачує у зловживанні повеневими коштами

1 грудня 20083380

"Найбільш незадовільна ситуація з виплатою грошової допомоги сім’ям, постраждалим від повені склалася в Івано-Франківській області", - заявила міністр праці і соціальної політики України Людмила Денісова сьогодні на прес-конференції. Про це ZAXID.NET повідомили в Управлінні у зв'язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України.

За її словами, в цьому регіоні найбільша кількість сімей, постраждалих внаслідок повені, однак керівництво Івано-Франківської області не змогло правильно організувати роботу, щоб виправити ситуацію. "Ми інформуємо Президента України щодо неналежної організації роботи голови Івано-Франківської облдержадміністрації і органів місцевого самоврядування щодо надання населенню матеріальної грошової допомоги", - підкреслила Людмила Денісова.

Навпаки, як стверджує міністр, керівництво області намагалось вирішити питання проведенні ремонтно-відновлювальних робіт за рахунок громадян: "У місцевої влади були наміри вирішити питання фінансування капітальних видатків із проведення ремонтно-відновлювальних робіт за рахунок громадян, які постраждали внаслідок стихійного лиха. Вони не хотіли надавати допомогу, виділену урядом людям".

Вона пояснила, що голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації звертався до уряду за дозволом використовувати залишки коштів, виділених як допомогу постраждалим, на капітальні видатки із проведення ремонтно-відновлювальних робіт в регіоні.

Крім цього, міністр підкреслила, що, за неофіційною інформацією, мер м. Тисмениця "тримає і не оприлюднює близько 50 до 300 заяв постраждалих мешканців, чим перешкоджає в отриманні постраждалим мешканцям горошкової допомоги". "Сьогодні постає питання про вилучення цих заяв, вже з допомогою представників прокуратури", - заявила Людмила Денісова.

Міністр праці і соціальної політики звернулась до голови Івано-Франківської ОДА щодо звільнення з займаної посади начальника Головного управління праці і соціального захисту населення у зв’язку з неналежною організацією ним роботи щодо забезпечення виплати вчасно і в повному обсязі матеріально-грошової допомоги сім’ям, які постраждали в наслідок стихійного лиха і невжиття ним заходів щодо прискорення організації процесу в регіонах.

"Вся ця інформація доведена до відома першого віце-прем’єр-міністра з проханням доповісти інформацію Президенту і поставити питання щодо вжиття дисциплінарних мір до губернатора", - сказала Людмила Денісова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук