Гуртожиток «Львівської політехніки» будуватиме фірма, створена за три тижні до тендеру

Гуртожиток «Львівської політехніки» будуватиме фірма, створена за три тижні до тендеру
Візуалізація нового гуртожитку на вул. Відкритій

У торгах на будівництво нового гуртожитку НУ «Львівська політехніка» переможцем визнали ТзОВ «Компанія Будремактив», яке за 39,5 млн грн проведе земляні роботи та зведе каркас будівлі. Інформація про переможця торгів була оприлюднена 4 вересня на порталі публічних закупівель Prozorro. Зараз триває процес укладення договору на виконання робіт.

За даними аналітичної платформи YouControl, ТзОВ «Компанія Будремактив» була створена наприкінці липня 2017 року за кілька тижнів до оголошення тендеру. Керівником та кінцевим бенефіціаром підприємства є львів’янин Олег Медик. ТзОВ «Компанія Будремактив» була створена 20 липня 2017 року (приблизно за три тижні до оголошення тендеру на будівництво гуртожитку) двома іншими фірмами – «Компанія «Актив» та «Фірма «Будремкомфорт» – власником яких є мешканець Рудно Євген Міллєр.

Земельна ділянка поблизу студмістечка, де заплановане будівництво

Земельні роботи та зведення каркасу будівлі мають завершити до кінця 2017 року. Новий гуртожиток буде розташований на вул. Відкритій, поруч із гуртожитком №10. Йдеться про 10-поверховий будинок, де житимуть приблизно 400 студентів та аспірантів. На останньому, 10 поверсі, облаштують спортзал.

Як писав ZAXID.NET, цей гуртожиток матиме блочну систему поселення і буде першим гуртожитком НУ «ЛП», де кухня буде облаштована у блоці, а не на поверсі. У кожній кімнаті житимуть в середньому 2-3 людей. Загальна вартість будівництва нового гуртожитку становитиме 150 млн грн. Ці кошти «Львівській політехніці» виділить уряд з державного бюджету. У 2017 році «Львівська політехніка» отримала 40 млн грн, які має освоїти до кінця року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук