<

Гузар: Ми маємо перед молоддю ставити ідеали

Володимир Балита, 22 лютого 20125730
Гузар: Ми маємо перед молоддю ставити ідеали
Блаженніший Любомир (Гузар)

Ми мусимо забезпечити нашій молоді можливість розвиватися у своїй державі і не блукати десь світом. Таку думку висловив Архиєпископ-емерит УГКЦ Блаженніший Любомир (Гузар).

Як повідомили у Департаменті інформації УГКЦ, Блаженніший Любомир сказав: «Мені б хотілося передати молодим людям найкращі здобутки нашого народу, аби вони правильно користувалися ними. Хочу, аби наша країна процвітала, аби вона розвивалася, аби була гідним місцем для життя достойних людей».

На його думку, кожне нове покоління інше, адже воно будує щось нове. «Головне, аби його не зіпсували. На жаль, сьогодні є такі люди, які намагаються молодь використати для своїх вузьких цілей: створюють різні забави, аби зробити молодь байдужою до головного. Але, то є дурна і короткозора політика – вона не гідна. Ми маємо перед молоддю ставити ідеали і заохочувати її до творчої праці», – зазначив Блаженніший Любомир.

На його переконання, ті питання, які молодь йому задає під час різних зустрічей, свідчать про їхню високу свідомість і розуміння того, що відбувається у суспільстві. «Але я розумію й те, що є люди, які навмисне намагаються цю свідомість зруйнувати, купити. Це є страшний злочин. На щастя, є й ті люди, які намагаються цю молодь підбадьорити, підняти, пригадати їй найкращі високі ідеали», – зазначив він.

Блаженніший Любомир впевнений в тому, що старше покоління має створити для молоді відповідні сприятливі умови, аби вони могли творити і розвиватися у своїй країні. «Ми маємо відпускати молодь вчитися за кордон, але й маємо зробити так, аби ці молоді люди повернулися додому і застосовували свій досвід на благо держави. Тому, ми мусимо забезпечити нашій молоді можливість розвиватися у своїй державі і не блукати десь світом: Західною Європою, Америкою», – сказав Блаженніший Любомир.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук