Хакери створили вірус імені Йосипа Сталіна

СвітВолодимир Пиріг, 16 травня 20184090
StalinLocker блокує усі процеси і просить ввести код

У мережі з'явився новий небезпечний вірус, що має назву StalinLocker. Як пише профільний новинний портал Bleeping Computer, шкідливий алгоритм, що блокує всі файли на комп'ютері і ставить на екран заглушку з портретом Йосипа Сталіна, виявили дослідники MalwareHunterTeam.

Особливість блокувальника в тому, що він створює механізм свого автозапуску та блокує всі процеси. Після запуску StalinLocker на екрані з'являється 10-хвилинний зворотний відлік, який вимагає введення коду. Інакше файли користувача буде видалено.

Код є різницею між датою запуску програми і датою 30 грудня 1922 року (1922.1922.12.30). Якщо користувач вводить правильний код, блокувальник припиняє роботу і видаляє свої файли. Якщо ж код ввели після закінчення відліку, то вірус спробує видалити всі файли на кожному диску, знайденому на комп'ютері. При цьому кількість хвилин і секунд, за які треба вказати код, зменшується з кожним повторним запуском комп’ютера.

Водночас, у MalwareHunterTeam заявили, що більшість антивірусів можуть вчасно виявити цю шкідливу програму, оскільки вона наразі перебуває у розробці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук