Харківська фірма за ₴5 млн розробить проект сміттєпереробного заводу у Львові

Харківська фірма за ₴5 млн розробить проект сміттєпереробного заводу у Львові
фото IA ZIK
Територія львівської ТЕЦ-2 розташована на північно-східній частині Львова

Львівське міське КП «Львівтеплоенерго» 20 червня підписало договір з ПАТ «Харківське котлобудівельне підприємство «Котлоенергопроект» вартістю майже 4,95 млн грн на розробку проектної документації для будівництва сміттєпереробного комплексу продуктивністю 240 тис. тонн на рік. Про це пише антикорупційний сайт «Наші гроші. Львів».

Сміттєпереробний завод планують звести на території Львова. Йдеться про земельну ділянку ТЕЦ-2 на вул. Пластовій, що у Личаківському районі міста.

Протягом трьох днів з дати підписання договору фірма отримає 30% авансу. Розробка проекту коштуватиме майже 1,17 млн грн, розробка робочої документації – 3,78 млн грн. Роботи мають закінчити до 29 грудня.

Згідно з кошторисом на проектні роботи, на ділянці окрім заводу механізованої переробки ТПВ будуть насосна станція установок пожежогасіння, адміністративно-побутовий корпус, станції нейтралізації стічних вод, закрита двотрансформаторна підстанція, майданчики складування торфу і компосту, гараж, склади.

ПАТ «Харківське котлобудівельне підприємство «Котлоенергопроект» зареєстроване в Харкові у 2002 році. Згідно з даними YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками є четверо харків’ян: Євген Бірбасов, Анатолій Лихольот, Володимир Ліфшиць та Олександр Пугач. Володимир Ліфшиць володіє найбільшою кількістю акцій – 76%, свідчить звіт SMIDA станом на кінець 2016 року. Разом перераховані вище особи володіють ТОВ «Екоті» і ТОВ «Теплотехніка».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук