Харківські слідчі «пресують» одного з провідних платників податків Львівщини

Суспільствобізнес-конфлікт, 26 вересня 201613150

Заарештувавши під надуманим приводом продукцію на суму понад 200 тисяч доларів, слідчий відділ Холодногірського відділення харківської Нацполіціі вже більше трьох тижнів відмовляється виконувати розпорядження суду про зняття арешту.

Як повідомляє «Дзеркало тижня», мова йде про продукцію торгового дому «Галпідшипник». Комп'ютерна техніка і підшипники були вилучені в ході слідства за скаргою громадянина Маринця. Той подав у поліцію заяву про продаж йому нібито неякісних підшипників на суму 4 428 гривень. Незабаром після цього слідчі заарештували продукцію «Галпідшипник» не тільки з харківської філії, а й з відділень в Запоріжжі та Києві, а також з львівської штаб-квартири. Товари зберігалися в непристосованих для цього умовах, що могло призвести до збитку на сотні тисяч гривень.

Як стверджують автори статті, у ході вилучення були допущені численні порушення процедури, такі як не допуск юристів підприємства на місце слідчих дій, вилучення комп'ютерної техніки, не зазначеної у постанові на обшук, та інші процесуальні порушення. Проте, начальник слідчого відділення К. Багдасаров не вживає заходів щодо своїх підлеглих, а головного слідчого у справі змінив через перевід з підвищенням. Усі процесуальні порушення відбуваються з відома начальника Слідчого управління ГУ НП у Харківській області Бударного.

За минулі півроку з 46 тисяч штук підшипників, вилучених під час обшуків на складах компанії, експертизу провели лише для семи підшипників виробництва Харківського підшипникового заводу. Експертиза повністю підтвердила їхню автентичність. На думку авторів, правоохоронці прагнуть не розібратися у суті справи, а намагаються заблокувати роботу підприємства. На даний момент юристи «Галпідшипник» змогли домогтися повернення продукції, вилученої в Харкові, Запоріжжі та Києві. Однак визначення Ленінського райсуду м. Харкова про зняття арешту з основної частини майна, арештованого у Львові, не виконано досі.

Автори статті пов'язують тиск на підприємство саме харківськими правоохоронцями з тим фактом, що саме у Харкові базується основний конкурент «Галпідшипник» – ТД «Ірбіс».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук