Харківський бізнесмен стверджує, що Янголенко готував замах на командира «Східного корпусу»

СуспільствоРоман Ганкевич, 11 вересня 201516232
Харківський бізнесмен стверджує, що Янголенко готував замах на командира «Східного корпусу»
фото ГОРДОН.ua
Комбат «Слобожанщини» з Арсеном Аваковим і своєю дружиною

У мережі з'явився аудіозапис розмови командира батальйону міліції «Слобожанщина» Андрія Янголенка із найманцем, який мав «ліквідувати» командира «Східного корпусу». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив харківський активіст Всеволод Кожем'яко.

«Не можу зрозуміти причину такої озлобленості командира (батальйону «Слобожанщина» - ред.) на весь світ, але він чомусь вирішив, що всі, хто йому допомагав, тепер заважають його військовій кар'єрі. Серед них - і я, і командир «Східного корпусу» Олег Ширяєв і інші. Тому він вирішив нас «ліквідувати», - написав Кожем'яко і виклав аудіозапис, на якому, за його словами, Янголенко говорить про замах з потенційним виконавцем.

«До посту додаю цей запис розмови з потенційним виконавцем, яку отримав давно. Хто знає Андрія, впізнає його голос. Половину того, що він говорить, це звичайно маячня, але явно видно, що ця людина небезпечна для суспільства. Бог йому суддя. Я вдячний співробітникам СБУ, які професійно підійшли до цієї проблеми», - написав волонтер.

 

Сегодня задержан командир батальона "Слобожанщина" Андрей Янголенко. Я много помогал этому подразделению весной-летом 2014.Потом сконцентрировался на помощи другим частям. Не могу понять причину такой озлобленности командира на весь свет, но он почему-то решил, что все, кто ему помогал, теперь мешают его военной карьере. Среди них и я и командир "Схидного корпуса" Олег Ширяев и некоторые другие. Поэтому он решил нас "ликвидировать". Я знал об этом уже несколько месяцев назад. Жить с эти знанием достаточно тяжело. Это не фронт, где враг четко за линией ронта. Очень жаль, что в украинском добровольческом движении попадаются такие персонажи. К посту добавляю эту запись разговора с потенциальным исполнителем, которую получил давно. Кто знает Андрея , узнает его голос . Половину того, что он говорит, это конечно бред, но явно видно, что этот человек опасен для общества. Бог ему судья.Я благодарен сотрудникам СБУ , которые как всегда профессионально подошли к этой проблеме.

Posted by Vsevolod Kozhemyako on 11 вересня 2015 р.

Також зазначимо, що трихвилинний запис змонтований, на ньому чутно голос тільки однієї людини.

Як повідомлялося раніше, в Харкові в п'ятницю затриманий один з організаторів групи, яка готувала вбивства високопоставлених чиновників міліції, народного депутата, волонтерів та бізнесменів, керівника батальйону "Слобожанщина".

Слід зазначити, що рота «Східний корпус» - це підрозділ патрульної служби міліції особливого призначення, який був створений 8 листопада 2014 року в структурі ГУ МВС України в Харківськiй області.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що правоохоронці викрили злочинну групу, яка готувала вбивства міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, народного депутата, волонтерів та бізнесменів. Також у Харкові затримали одного з організаторів групи - керівника батальйону «Слобожанщина» Андрія Янголенка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук