Харків’янин Дмитро Запорожець потрапив до кращих IT-підприємців світу за версією Forbes

Харків’янин Дмитро Запорожець потрапив до кращих IT-підприємців світу за версією Forbes
Дмитро Запорожець

29-річний харків’янин Дмитро Запорожець, співзасновник стартапу GitLab, потрапив в знаменитий список Forbes 30 Under 30 в категорії Enterprise Tech.

У цей щорічний список потрапляють засновники, менеджери, інженери, дослідники з таких компаній, як Slack, LinkedIn, IBM, Dropbox, SpaceX, пише AIN.ua.

Forbes складає список 30 Under 30 щороку, в нього входять провідні молоді інноватори і лідери у віці до 30 років.

Лідерів вибирали в 20 категоріях (наприклад, «Мистецтво», «Наука», «Освіта», «Маркетинг і реклама» і т. д.) по 30 осіб у кожній.

Цього року конкуренція була жорсткою: на 600 місць претендувало близько 15 тисяч номінантів. Потрапити в список було важче, ніж, наприклад, вступити в Стенфорд або Гарвард.

GitLab – це opensource-рішення для хостингу Git-репозиторіїв, багато в чому схоже на GitHub, але орієнтоване насамперед на бізнес.

Дмитро Запорожець – співзасновник і CEO стартапу. У минулому році команда GitLab брала участь в зимовій програмі легендарного інкубатора Y Combinator (сервіс був прибутковим ще до акселерації і прийшов в інкубатор за досвідом).

У 2016 і 2015 роках стартап піднімав кілька мільйонних раундів, останній – 20 мільйонів доларів – у вересні 2016 року. Загальний обсяг інвестицій – $25,6 млн.

З березня 2015 року команда GitLab зросла з 9 до 140 співробітників. Клієнтами GitLab є понад 100 тисяч компаній і організацій, включаючи NASA, CERN, Alibaba, SpaceX, O’Reilly, IBM, Expedia.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук