Хазяйці на замітку: яку піч вибрати?

Визначитися з вибором буває зовсім не так просто, як може здатися спочатку

Хазяйці на замітку: яку піч вибрати?
фото kvartblog.ru
Мікрохвильова піч

Насправді, ця тема заслуговує найпильнішого аналізу і уваги. У чому сходяться усі експерти, то лише в тому, що на кухні обов'язково повинне знайтися місце для мікрохвильової печі. Саме за допомогою цієї домашньої помічниці можна у будь-який час розігріти трапезу, а ще приготувати безліч дуже смачних блюд. Звичайно, придбання НВЧ пов'язано з додатковими витратами, проте ніщо не заважає істотно заощадити, скориставшись найпопулярнішим серед користувачів сервісом порівняння цін Е-Каталог.

Тож, якщо ми затвердилися в правильності думки про необхідність мікрохвильової печі, давайте розберемо на конкретних прикладах усі плюси і мінуси плит, які в тандемі з НВЧ замикають увесь кухонний ансамбль будь-якої хорошої хазяйки.

Досить тривалий час в кухнях панували газові плити, оскільки вартість блакитного палива і віяння часу поставили їх в не зовсім рівні умови з електричними. Тепер же все більше просунутих хазяїв вважають за краще бачити на кухні литу електричну. Це обумовлено низкою об'єктивних чинників.

По-перше, ніякої серйозної еволюції газові плити не зазнавали. На відміну від них, електричні печі здолали ряд функціональних змін, що зробили їх по-новому популярними. Так, наприклад, індукційні плити спокушають своєю економічністю і безпекою – адже вони нагрівають виключно посуд, виготовлений з певного матеріалу, не обпалюючи і не підпалюючи все інше.

По-друге, електричні плити наносять набагато менш шкоди екології в цілому і мікроклімату будинку зокрема, не спалюючи кисень у величезних кількостях.

По-третє, інтенсивність температури на сучасних електроплитах набагато простіше варіювати, аніж газове полум'я.

Втім, для любителів обох видів печей є навіть самі незвичайні трансформери – коли плита оснащена газовими конфорками, а духовка – електрична.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук