Хед-лайнером четвертого "Просто неба" стане Сергій Жадан

3 лютого 20092350

"У наступному, четвертому номері соціально-культурного журналу "Просто неба", який продаватимуть безпритульні (таким чином заробляючи на життя), продовжимо проект "БОМЖ" (без ознак мистецького життя): в образі безпритульного цього разу постане франківський публіцист Тарас Прохасько. "Літературним хед-лайнером цього номеру буде харківський письменник Сергій Жадан"", - про це 3 лютого у коментарі ZAXID.NET повідомив куратор проекту "БОМЖ " у межах журналу "Просто неба" Григорій Семенчук.

За його словами, до цього номера своїми текстами долучилися Павло Коробчук, Денис Шашенок, Микола Шпаковський.

Нагадаємо, на сторінках видання "Просто неба" висвітлюються соціальні та культурні питання міста, проблеми бездомності, пропагуються ідеї солідарності та взаємодопомоги у суспільстві, рецензії на книги, фільми і музику та багато іншого.

Засновником журналу "Просто неба" є ЛМГО "Спільнота взаємодопомоги "Оселя", яка вже п’ять років займається реінтеграцією безпритульних громадян у суспільство.

Довiдка ZAXID.NET

Журнал "Просто неба" - новий проект для бездомних і соціально незахищених верств населення у Львові. Унікальність вуличного видання полягає в тому, що бездомній людині надається можливість не тільки отримати якусь послугу чи милостиню, а самій заробити на життя і зробити перший крок з бездомності назад до соціуму, а також донести свою думку до соціуму. Подібний проект є в Одесі. У світі вуличні видання успішно реалізуються вже 15 років. Для світу такий досвід не є новинкою: міжнародна мережа вуличних видань об’єднує понад 400 газет і журналів у 37 країнах на шести континентах.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук