Хоптян: підприємців Тернопільщини не змушували оплачувати владні програми

21 лютого 20117362

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян спростовує інформацію про примушування підприємців до матеріальної допомоги у реалізації програм влади. Про це він заявив 21 лютого під час прес-конференції.

Губернатор запевнив, що усі бізнесмени надають свою допомогу добровільно. «Ніхто їх не змушує. А якщо є якийсь немудрий керівник райадміністрації, який примушує, то щойно до мене дійдуть такі факти, ми з таким немудрим керівником поведемо розмову і пояснимо, як потрібно вирішувати такі питання», - сказав В.Хоптян.

Він висловив переконання, що заяви представників різних політичних партій про те, що програми влади підприємці фінансують під тиском, є свідченням заздрості опонентів повідомляє УНІАН.

«Це все заздрість, бо стільки були при владі і навіть будки собачої не збудували», - сказав В.Хоптян.

Він зазначив, що в рамках програми із забезпечення шкіл сучасними телевізорами уже на 100% мають нові телевізори всі школи 12 районів області (із 17-ти – ред.), при цьому школи 5 районів на 100% забезпечені сучасними плазмовими телевізорами.

«І в нас є аграрії, які готові в перспективі робити якісні дороги у тих селах, де вони орендують землю. Вони добровільно долучаються до заміни вікон у школах, до заміни дахів. Ніхто нікого не примушує», - запевнив В.Хоптян.

При цьому він додав, що на реалізацію різноманітних програм кошти від представників бізнесу не збираються.

«Бо де бізнесмен безпосередньо щось купує, то ціна одна, а якщо цю ж річ купує хтось інший, ті ж представники влади, то ціна чомусь уже удвічі більша. Тому ми не просто залучаємо підприємців, а й контролюємо ці всі процеси», – сказав В.Хоптян.

Нагадаємо, в середині лютого обласна організація ВО «Батьківщина» оприлюднила заяву, в якій висунула вимогу припинити на Тернопільщині практику примушування підприємців фінансувати проекти облдержадміністрації, оскільки це може призвести до знищення малого та середнього підприємництва в області.

У заяві керівник обласної організації ВО «Батьківщина», народний депутат Василь Деревляний стверджував, що підприємцям, які не погоджувалися фінансувати програми із забезпечення шкіл сучасними телевізорами, освітлення сіл та укладення бруківки біля соціальних об’єктів, погрожували численними перевірками силових та контролюючих органів.

Він також наголошував на тому, що отримані за рахунок підприємців результати представники влади приписують собі та партії влади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • богдан 25 лютого 2011, 10:05

  Тільки на п’яну голову можна таке придумати… Заставили директорів шкіл бігати з простягнутою рукою, як жебраків. І що дальше? Будуть тепер ці телевізорт припадати пилюкою?..В кожній школі є більш нагальні проблеми, але директорів про це ніхто не питав.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Володимир 21 лютого 2011, 22:30

  Друзья на сегодняшний день проблема украинского народа в том, что он разобщён Не одна власть в мире не устоит против сплотившегося в монолитный кулак общества Громадська організація «Рух В Єдності Сила» призывает Украинский народ объединится Не под лозунгами и флагами продажных политических партий а с целью ВЛАСТЬ ДОЛЖНА И БУДЕТ ПРЕНАДЛЕЖАТЬ НАРОДУ С Уважением: Громадська організація « Рух В Єдності Сила» Тел.:(044) 3601614; (067)1944665

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук