Хорова капела «Дударик» представить програму «Шевченко Revolution»

КультураД.Ц., 22 лютого2770
«Дударик» обіцяє несподіване проитання Шевченка

Хорова капела «Дударик» підготувала нову програму до традиційних Шевченкових вечорів. Музиканти обіцяють у «Шевченко Revolution» найрізноманітнішу музику: від класики до R&B.

«Є кілька констант у моїй свідомості українця, що формують моє світобачення, і самоідентифікацію, одна з них — Шевченко. Концерт на його честь — обов’язок. З року в рік. І так буде. З повною віддачею, як вперше, чи востаннє», – розповів керівник «Дударика» Дмитро Кацал.

«Пригадую, у 2000-х на концерт у філармонію до нас прийшло аж 30-40 людей, здебільшого літніх. Молоді - 0! А на сцені було біля 100. Тоді мені було так кепсько, що словом не передати. В мені кричало все моє нутро — Дударик і Шевченко не в змозі зібрати філармонію?!? Тоді я пообіцяв собі, що з того дня уродини Шевченка у Львові будуть пишні, повнолюдні, святкові, глибокі й актуальні», – згадує він.

Автор та аранжувальник «Шевченко Revolution» обіцяє Шевченка в rock, rap, blues, new-classic.

Капела «Дударик», академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, солісти Львівської опери та інші виконавці спробують представити вірші Шевченка у найрізноманітнішому музичному обрамлені.

Концерти відбудуться 9 березня у Львівській філармонії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук