Хто піде, а хто залишиться?

Пікет міліції

Головні новини за 10 червняНовини Львова, 10 червня 2014, 17:35 0

Один пішов, другий ще залишився. Під головним управлінням міліції черговий раз пікетували начальників обласної ДАІ - Степана Харабару, та міського - Богдана Мицака. Натомість громадські активісти та представники правого сектора не знали, що Харабара написав рапорт на звільнення, ще до пікету, а от Мицак і не збирається покидати своєї посади.

Під обласним управлінням міліції два пікети. Правий сектор і громадські організації прийшли до Дмитра Загарії, вимагали відставки начальників обласної та міської ДАІ - Степана Харабари та Богдана Мицака.

Пікетувальники мовчки обклеїли вхідні двері. Натомість активісти принесли відкритий лист звернення, в якому вимагають у Загарії серйозно поставитись до вибору людей на керівні посади у міліції. Кажуть - свого кандидата на місце головних даївців не мають.

Проте, за словами активістів ані Мицак, ані Харабара їх не влаштовує. Мицак - хабарник, а Харабара не має професійного стержня.

Напередодні Степан Харабара дав обіцянку активістам, якщо громадські організації будуть проти його призначення, він відмовиться від цієї посади напише клопотання, певний рапорт. 

Та активісти прийшли пікетувати ще не знаючи, що Харабара дотримався обіцянки і пішов з посади. Каже вирішив ще місяць тому.

Чи підписав рапорт начальник міліції - Дмитро Загарія - невідомо. А от щодо начальника міської даї - Богдана Мицака, то він досі формально займає свою посаду.

Тож, якщо Мицак за тиждень не покине своєї посади, активісти будуть діяти радикальніше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук