Хто такий «Майстер на годину» від ГО «Розвиток Громади»

«Розвиток Громади» своїми соціальними проектами намагається покращити життя людей, які опинились в складних життєвих ситуаціях. Саме таким є «Майстер на годину». Гасло проекту «Допоможи. Підтримай. Підкажи».

Соціальний проект «Майстер на годину», який започаткувала у Львові громадська організація «Розвиток Громади» спільно з благодійним фондом «Розвиток Громади» має на меті допомогти з дрібним побутовим ремонтом самотнім пенсіонерам, інвалідам I - II групи та сім’ям загиблих учасників АТО.

Кваліфікований майстер забезпечує безкоштовний дрібний побутовий ремонт —ремонтує розетки, сантехніку, електроприлади, поламані меблі та інше. Ці незначні технічні труднощі, які виконує кожен господар, для людей з обмеженими можливостями, пенсіонерів та сімей, що залишились без годувальника, можуть стати справжніми проблемами, саме тому «Розвиток Громади» зініціював допомогу таким людям.

«Розвиток Громади» щодня працює з тими, кому потрібна підвищена увага та підтримка. Розуміючи, що інвалід чи самотня пенсіонерка не може самостійно відремонтувати кран, дверний замок чи завісу, а у професійних компаніях такі послуги недешево коштують, учасники організації не лише швидко знайшли майстра, який приймає виклики, вони й самі долучаються до роботи. «Розвиток Громади»: Львів складне місто з прадавніми будинками, в яких стара проводка та зношені труби, що давно потребують заміни або капітального ремонту, «Майстер на годину» — це вклад в його розвиток.

Започаткований у лютому 2015 року проект «Майстер на годину» набув популярності і розголосу. «Розвиток Громади» отримує вдячні відгуки з різних куточків Львова.

«Майстер дуже акуратний, добре знає свою справу,  відремонтував все швидко та якісно. «Розвиток Громади» робить потрібну і важливу справу», — поділився Роман, інвалід 1 групи.

«Це просто щастя, що є такі люди. Самостійно з цими проблемами я б не впоралась, дуже дякую за відповідальну та оперативну роботу», — розповіла Галина, мама інваліда 1 групи.

«Дуже приємно що «Розвиток Громади» допомагає нам розв’язати звичні побутові проблеми. Спеціаліст старанний та вправний, в його руках у буквальному сенсі все горить. Щиро дякую за допомогу», — повідомила одинока пані Катерина.

«Майстер на годину» — це унікальний проект громадської організації «Розвиток Громади», який не лише допомагає клієнтам усувати побутові проблеми, найчастіше таким людям не вистарчає уваги та спілкування.

«На викликах я багато спілкуюсь з клієнтами, в ході розмови дізнаюсь ще про якісь дрібні проблемки, про які вони не розповідали диспетчеру, звичайно ж, усуваю і їх. Буває таке, що клієнти соромляться мене просити про ще якийсь ремонт, але коли я помічаю несправності сам пропоную допомогу. Вони не потребують нічого особливого чи надзвичайного, вкрутити лампочку чи відремонтувати двері в шафі мені не важко, а для таких людей це справжнє свято. «Розвиток Громади» робить справді добру справу, тішусь, що можу бути частинкою цього», — розповів майстер Юрій.

Якщо тобі, або тому, хто живе поруч тебе потрібна допомога по дому — зателефонуй на гарячу лінію 098-645-62-52, «Розвиток Громади» проект «Майстер на годину».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук