Художник Павленський відмовився від припинення кримінальної справи проти нього

КультураК.С., 27 квітня 20160
Художник Павленський відмовився від припинення кримінальної справи проти  нього
Акція Петра Павленського «Свобода»

Художник-акціоніст Петро Павленський відмовився від припинення кримінальної справи, порушеної стосовно нього за акцію «Свобода» на підтримку Майдану, учасники якої палили шини у Петербурзі. Про це повідомляє Радіо «Свобода».

Суд пропонував припинити розслідування у зв'язку із закінченням терміну давності. Однак адвокат художника Дмитро Дінзе заявив, що його підзахисний проти такого рішення. «У мене є свідки, яких ми можемо запросити, наприклад, завтра», - додав Дінзе.

Справа стосовно Павленський за акцію «Свобода» за статтею про вандалізм було порушена у 2014 році. Термін давності по ній закінчився 23 лютого 2016 року. 26 квітня у цій справі проходить виїзне засідання петербурзького суду в Преображенському районному суді Москви.

У Москві розглядається ще одна кримінальна справа. Художника звинувачують у підпалі двері ФСБ 9 листопада 2015 року. Художника звинувачують у вандалізмі. Павленський заявив, що підпалив двері ФСБ в знак засудження сфабрикованих кримінальних справ проти Олега Сенцова та Олександра Кольченка, і попросив суд розглядати підпал двері як тероризм.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук