IKEA відреагувала на звинувачення у використанні незаконної деревини з України

Компанія розпочала незалежний аудит поставок з України

IKEA заявила, що перегляне свою мережу поставок деревини в Україні після повідомлення про нібито незаконну вирубку дерев у Карпатах. Про це йдеться у відповіді IKEA на запит Reuters.

У компанії визнали, що проблема з незаконною вирубкою досить розповсюджена, але запевнили, що не виробляють свою продукцію з незаконно вирубаної деревини.

«Ми визнаємо, що незаконна рубка дерев залишається широко розповсюдженою глобальною проблемою, і ми активно працюємо над реалізацією заходів з перевірки наших постачальників на відповідність закону», — йдеться у відповіді.

Представники IKEA зазначили, що вже розпочато незалежний аудит поставок з України.

Також у шведській компанії розповіли, що українська деревина становить менше ніж 1% з усієї сировини, яку отримує IKEA для виробництва своєї продукції.

Також ситуацію прокоментувала директор ТОВ «ВГСМ» Ірина Мацепура. Компанія виробляє продукцію для ІКЕА у Великому Бичкові на Закарпатті. За її словами, в дослідженні Earthsight, зокрема, перевищені обсяги деревини – вони говориться про 90 тис. м3 деревини, хоча за рік ТОВ «ВГСМ» переробляє максимум 40 тис. м3.

Ірина Мацепура також наголосила, що всі претензії європейських дослідників базуються на колізіях в європейському та українському законодавствах щодо ведення лісогосподарської діяльності

Нагадаємо, що громадська організація Earthsight оприлюднила розслідування, в якому ідеться, що IKEA продає у своїх магазинах стільці, які виготовляють з українського бука, незаконно вирубаного в Карпатах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук