Іменита тренерка навчала ІТ-компанію Ostware Services працювати з американцями

Суспільствопромоція, 16 лютого 2016, 10:00 449 0

ІТ-компанія Ostware Services провела одноденний, персональний тренінг для менеджерів, присвячений темі Міжкультурних торгових циклів: як продавати та втримувати клієнтів із США. Секрети успіху роботи із західними клієнтами розповіла провідний тренер та маркетолог, співзасновник компанії Ekipa.co – Дженіфер Робертс.

«Мої тренінги про міжкультурні цикли продажів розроблені, щоб дуже глибоко досліджувати певні підсвідомі поведінкові практики, шляхи взаємодії, які можуть бути в одній культурі, але не завжди працюють з іншою», – розповіла Дженіфер Робертс.

Тренер на реальних прикладах та практичних завданнях пояснила міжкультурні відмінності у роботі. ІТ-компанія має намір не зупинятись на досягнутому. 

«Ми після кожного з таких тренінгів бачимо покращення результату. Бачимо збільшення ефективності наших працівників. І більше того, без проведення таких тренінгів ефективний розвиток компанії був би неможливим», – зазначив Ярослав Бережанський
директор з розвитку бізнесу компанії Ostware Services.

Ostware Services — компанія, яка надає послуги з розробки та тестування програмного забезпечення для мережевих пристроїв та телекомунікацій. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук