Інформаційний центр PRO Novobudovy зібрав ключових гравців ринку нерухомості Західної України

Суспільствопромоція, 21 квітня 2017, 10:00 719 0

Якісна конкуренція. Єдиний інформаційний центр новобудов зібрав понад 50 гравців ринку нерухомості Західної України. Така конференція відбулась у Львові чи не вперше.

«Метою такого івенту стала консолідація усіх забудовників з метою підвищення якості надання послуги і обговорення методик того, як потрібно рухатись на ринку», – сказав Віталій Рижак, засновник інформаційного центру PRO Novobudovy.

Мінімальні ризики при інвестиції у новобудову, незалежна об’єктивна оцінка, порівняльний аналіз, моніторинг цін та актуальні пропозиції на ринку – все це культура купівлі житла. Таку ідеологію пропонує незалежний проект PRO Novobudovy. Послуги компенсовує сторона забудовника.

«Не вистачає на ринку об’єктивної сторони, яка може в тому шумі реклами і білбордів допомогти реально знайти те, що йому потрібно і щоб клієнт не купився на рекламу, а зміг проаналізувати всю пропозицію і прийняти правильне рішення», – зазначив керуючий партнер інформаційного центру PRO Novobudovy Роман Суворов.

На сьогодні партнерами інформаційного центру PRO Novobudovy є 32 перевірені забудовники на ринку Львова, а це близько сотні будинків.

Детальну інформацію про компанію та її послуги можна знайти за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук