Інновації для реабілітації в Добротвірській лікарні

Суспільство30 вересня 2016, 19:30 313 0

У Добротворіській селищній лікарні вже рік працює відділення реабілітації, оснащене за останнім словом сучасних технологій. Прогресивне обладнання для лікування захворювань опорно-рухового апарату та центральної і нервової системи для лікарні закупила компанія ДТЕК. Це стало ще одним кроком на шляху реалізації стратегії Соціального партнерства, в рамках якого селище Добротвір та ДТЕК співпрацюють 5 років.

За цей час було втілено багато важливих проектів: купівля реанімобіля, апарату ультразвукової діагностики, нового лабораторного обладнання, унікальних фізіотерапевтичних апаратів і тренажерів. Загалом компанія ДТЕК вже інвестувала в Добротвірську лікарню більше 300 тисяч доларів і надалі продовжує опікуватися медичним закладом. Зокрема, цього року тут відкрито нові кабінети гідротерапії, закуплені бальнеологічні ванни на суму 242 тисячі гривень.

«В нашому реабілітаційному кабінеті є дошка Євмінова, яка допомагає людям з проблемами опорно-рухового апарату, а також з захворюванням нервової системи, розповів завідувач кабінету лікувальної фізкультури Вікторія Соловйова, що у 2014 році через військові дії в Донецькій області змушена була переїхати у Добротвір. – Також ми маємо велотренажер на якому працюють люди після інсульту. Кабінет реабілітації ще має шведську стінку, де виконують вправи для розробки верхніх і нижніх кінцівок».

Інновації, запроваджені у відділені, на порядок підвищили і якість медичних послуг, і рівень закладу  завдяки допомозі ДТЕК Добротвірська лікарня отримала змогу взяти участь у програмі німецьких служб старших експертів «Нові методи лікування в реабілітології».

«Ми взяли участь у програмі німецьких служб старших експертів «Нові методи лікування в реабілітології», сказав головний лікар Добротвірської міської лікарні Людмила Круглянко. Протягом місяця в Добротвірській лікарні надавали практичну та теоретичну допомогу волонтери-реабілітологи з Німеччини, що підвищило рівень знань медичного персоналу. В проведенні даного проекту та фінансовій підтримці нам допомагала компанія ДТЕК».

Нове обладнання, новий досвід і медицина нового, європейського рівня завдяки зусиллям ДТЕК стала доступною для кожного. Недарма з моменту відкриття відділення реабілітації його послугами скористалося вже 700 пацієнтів, серед яких і мешканці Добротвора, і учасники АТО з різних регіонів України. 

Автор Марія Дяків

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук