Іноземним авіакомпаніям спростили доступ до українського ринку

Іноземним авіакомпаніям спростили доступ до українського ринку

Державіаслужба лібералізувала авіаційні правила отримання дозволів на експлуатацію повітряних ліній для авіакомпаній, що має забезпечити рівні умови при доступі до ринку повітряних перевезень для всіх перевізників. Про це повідомили у прес-службі відомства.

«Практика показала, що попередній варіант авіаційних правил потребував доопрацювання, в тому числі з огляду на необхідність зближення норм українського та європейського законодавства. Ми рухаємося крок за кроком. Зміни, внесені сьогодні, усувають штучні бар’єри та створюють рівні умови для всіх гравців ринку. Наступним кроком стане грунтовний перегляд порядку надання прав на експлуатацію повітряних ліній в рамках робочої групи із залученням експертів ринку», – зазначив голова Державіаслужби Олександр Більчук.

Нові правила вступили в силу з 17 травня 2016 року. У Державіаслужбі зазначають, що в документі зокрема виключено умову перевірки переважного володіння (більш ніж 50% статутного капіталу) авіаційного перевізника при отриманні права на експлуатацію повітряної лінії. Така перевірка здійснюється в процесі ліцензування перевізника і новий порядок усуває дублювання.

Виключено також умову щодо виконання авіаперевізником регулярних рейсів в межах України протягом періоду не менше 12 місяців. Мережа маршрутів та їх економічна доцільність залишаться в компетенції авіакомпаній, особливо під час етапу відновлення ринку.

Нагадаємо, раніше були зняті обмеження на кількість регулярних рейсів між Україною і Польщею, між Україною та Італією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук