Інвестори хочуть орендувати у зоні відчуження ЧАЕС 5 тис. га землі

ЕкономікаОрися Шиян, 5 січня 201720841
Серед зацікавлених інвесторів - данці

У зоні відчуження в Україні хочуть збудувати сонячні електростанції. Вже декілька українських та іноземних інвесторів подали заявку на право оренди 5 тисяч га землі в Чорнобильській зоні. Про це розповів міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, передає EcoTown.

За словами міністра, подані заявки на оренду забруднених територій дають надію розглядати чорнобильську зону як «зону можливого розвитку і змін».

Остап Семерак зазначив, що пріоритет надаватимуть розвитку відновлювальної енергетики у зоні відчуження. Насамперед це сонячні та вітрові станції, а також видобуток біогазу.

«Торф ніхто не розглядав», ― додав міністр.

Будівництво альтернативних джерел енергетики у чорнобильські зоні має багато переваг, адже там є високовольтні лінії, що залишилися від АЕС, дешева оренда землі, а також є багато висококваліфікованих фахівців у сфері енергетики.

Як зазначають у Державному агентстві України з управління зоною відчуження, інвестори зможуть побудувати на кожній з визначених ділянок сонячну електростанцію встановленою потужністю до 20 МВт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук