Інвестори з Грузії планують налагодити в Україні спільне виробництво локомотивів

Інвестори з Грузії планують налагодити в Україні спільне виробництво локомотивів
фото iPress.ge
Йдеться про модернізовані радянські локомотиви ВЛ

Уряд Грузії і Тбіліський електровозобудівний завод зацікавилися виробництвом локомотивів на потужностях одного з українських підприємств. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань, передає ЦТС.

За його словами, грузинське підприємство могло б організувати випуск продукції, здійснивши інвестиції в співвідношенні 50/50 з «Укрзалізницею».

«Раніше від міністерства економіки Грузії звучала офіційна пропозиція – локомотиви в обмін на зерно. Але ми їм пояснили, що держава Україна не продає зерно – цим займаються трейдери. Наша позиція така – ми не хочемо закуповувати тягу за кордоном, а хочемо, щоб прийшли один-два-три інвестори, які локалізують виробництво в Україні. Грузинська сторона нас почула. Інвестування може бути здійснено, наприклад, в співвідношенні 50/50 – нині це вже можливо», – пояснив він.

За його словами, в перший рік Грузія може почати роботу з локалізацією виробництва на рівні 15-20%, далі – 30%, 40% і дійти до 50%.

«Вони завантажать таким чином свої потужності в Грузії і одночасно вийдуть на наш ринок. Їхня пропозиція дуже зацікавила», – додав Довгань.

За інформацією Довганя, представники грузинської сторони найближчим часом сформують проектну команду і приїдуть в Україну, де обговорять це питання безпосередньо з «Укрзалізницею».

«Думаю, це може статися вже у вересні», – поділився припущеннями заступник міністра.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук