IQholding виконає для ПРООН навчальну програму з розвитку навичок підприємництва на сході

Упродовж майже трьох місяців у 40 містах Донецької та Луганської областей, які контролює уряд України, відбудуться тренінги з розвитку навичок підприємництва, які організує компанія зі Львова «АйКю Холдинг» (IQholding). Безкоштовні навчання мають допомогти щонайменше 800 мешканцям цих територій започаткувати, відновити або розширити свої мікро-, малі та середні підприємства.

З 2015 року в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру у всій Україні було створено або підтримано розвиток майже 650 підприємств, передусім у Донецькій і Луганській областях. Створено майже 3 300 нових робочих місць. Ще майже 6 600 людей отримали допомогу у вигляді безкоштовних тренінгів, консультацій та участі у промислових виставках.

Команда «АйКю Холдинг» (IQholding) уже вдруге стає переможцем конкурсу на виконання навчальних програм ПРООН в Україні.

«Головна мета цього проекту – зменшити напруження на ринку праці та забезпечити розвиток пріоритетних ланцюгів доданої вартості, що є критично важливим для подальшого економічного розвитку двох прифронтових регіонів, – говорить президент «АйКю Холдинг» Андрій Якимів. – Цикл тренінгів допоможе збільшити число підприємців з-поміж внутрішньо переміщених осіб і мешканців Луганської і Донецької областей».

Для регіону, де люди десятиліттями були найманими працівниками і трудилися на великих промислових підприємствах, досвід і практика львів’ян, які мають традиції у розвитку приватного бізнесу, особливо цінні, вважає директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський. За його словами, більше половини учасників тренінгів, які торік організували львів’яни, зайнялися власним бізнесом.

Тренінги навчатимуть, як розпочати бізнес, які є перспективні сфери ділової активності в цільових регіонах і які є переваги самозайнятості. Для цього дуже потрібен досвід команди ТзОВ «АйКю Холдинг», що має понад 200 авторських навчальних програм і методик та більше 100 професійних тренерів і консультантів. У 19-ти областях України вони здійснили понад 34 тисячі тренінгових навчань, 821 консалтинговий проект і 263 проектних публічних заходи, в яких взяли участь майже 600 тисяч учасників.

Довідка

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії, Японії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук