Ірена Карпа презентувала нову книжку "Піца "Гімалаї"

18 вересня 201119610

У Львові в межах Форуму видавців Ірена Карпа презентувала нову книгу «Піца «Гімалаї».

Під час презентації книги Ірена Карпа зізналась, що сама вважає себе більше музикантом. Про «Піцу «Гімалаї» авторка говорить, що це «історія про те як незріла особистість шукає сенс в житті», а також зазначає, що географія книги сакральна і далеко не систематизована. Тож сівши на автобус із героями в українському Калуші можете вийти десь посеред Непалу. Карпа запевняє, що «новинка» містить дуже тонкі матерії і часто це взагалі діалог християнства з буддизмом, а тому радить читати усю книгу наодинці. Гір та Сходу, котрий вона так часто порівнювала з рідними Карпатами та автобусами десь в українських селах, за словами авторки, у «Піці «Гімалаї» достатньо.

Відзначимо, що нову книжку Ірена Карпа написала в Гімалаях, куди поїхала рятуватися від післяпологової депресії. "Піца "Гімалаї" - якісно новий етап у її письмі.

"Піца "Гімалаї" - впевнений крок трохи далі від автобіографізму і трохи ближче до естетики бестселеру "Їж, молися, люби".

Центральний персонаж - дівчина Редька (повне ім'я - Радеша). Вона два роки як закінчила філологічний факультет. Перебивається творчим фрілансом і мріє поїхати на Гоа до богемних друзів. Аж тут починає отримувати дивні посилки з картами та підказками щодо маршруту. Так починається квест.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук