Ірина Фаріон визнала, що була членом КПРС

СуспільствоАК, 21 листопада 201312561180
Ірина Фаріон визнала, що була членом КПРС
Ірина Фаріон

Ірина Фаріон підтвердила, що у квітні 1988 року вступила в КПРС – «винятково з мотивів наукового, кар’єрного зростання». Народний депутат від «Свободи» також назвала цей період у своєму житті «помилкою». Про це вона заявила 21 листопада у прямому ефірі радіостанції «Львівська хвиля».

«У 1988 році, винятково з мотивів наукового, кар’єрного зростання, я вступила у це лайно. А у 1989 році, відразу за рік, я із цього лайна вийшла, – заявила Фаріон (аудіо). – І не тільки вийшла з цього лайна, а взагалі звільнилася з університету, позаяк через усвідомлення тієї помилки я розуміла, що ні аспірантури, звісно, не буде, ні наукової діяльності там моєї не буде. Тому я шукала реалізації своєї, абсолютно перервавши будь-які зв’язки з цією своєю помилкою, деінде».

Раніше Фаріон заперечувала своє членство у КПРС. Тиждень тому вона опублікувала на партійному сайті «Свободи» репліку «Відповідь копачам мого минулого і власним гробокопачам», де зокрема, стверджувала «Кажу вам, плебеї і лакеї, московські прихвосні, регіональні найманці, від кіпіянських до монтянсько-шельмо-мокрицьких – НІ. Тим, за кого ви мене намагаєтеся видавати, – ніколи не була».

Нагадаємо, що офіційні документи Держархіву Львівської області, опубліковані ZAXID.NET, свідчать, що тоді 23-річна лаборант кафедри загального мовознавства філфаку ЛДУ ім. І.Франка Ірина Фаріон вступила до КПРС 15 квітня 1988 року. Свідчень про вихід Фаріон з компартії у 1989 році в архіві виявити не вдалося.

Тим часом на тлі "справи Фаріон" про себе вирішили нагадати і нинішні львівські комуністи. Член львівського обкому КПУ Олександр Калинюк заявив сьогодні, що львівський міськком КПУ готує постанову про виключення Ірини Фаріон з партії.

«У документах справи Ірини Фаріон про її членство в лавах КПРС відсутня заява про вихід з партії, відтак вона формально не виходила з партії і залишається її членом по сьогодні, – заявив Калинюк львівському сайту "Варіанти". – КПУ є правонаступницею КПРС. Членство Фаріон ганьбить нашу партію, саме тому Львівський міськом КПУ готує проект постанови про виключення Ірини Фаріон з лав КПРС, яку ми оприлюднимо відразу після того, як вона буде ухвалена».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 180

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук