Ірина Геращенко задекларувала $30 тисяч готівки і прикраси

Перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко задекларувала квартири чоловіка і дочки в Києві, земельну ділянку, дачний будиночок в Київській області і квартиру в Черкасах, які належать її матері.

Згідно з електронною декларацією віце-спікера за 2015 рік, квартира площею 143,7 кв. м в Києві знаходиться у власності її чоловіка Антона Зацепіна. Дочка також є власницею квартири в столиці (76,6 кв. м).

У матері віце-спікера в Літках Броварського району Київської області є земельна ділянка площею 1000 кв. м, дачний будинок площею 240 кв. м, в її власності знаходиться квартира (59,2 кв. м) в Черкасах.

Геращенко задекларувала три картини сучасних художників, дві з них належать їй, одна – чоловікові.

У першого віце-спікера, згідно з декларацією, є годинник Piaget і кілька ювелірних виробів. Як власність чоловіка, нардеп задекларувала домашній кінотеатр. Він також володіє автомобілем Ford Explorer 2013 року випуску.

Перший віце-спікер задекларувала право користування автомобілем Lexus 350 2007 року випуску, який знаходиться у власності юридичної особи.

Дохід Геращенко в 2015 році склав 187 тис. грн (зарплата, кошти на депутатську діяльність, компенсація вартості проїзду у Верховній Раді, виплати по догляду за дитиною).

Разом з тим дохід її чоловіка склав майже 2 млн грн, матері – майже 56 тис. грн (пенсія і дохід від здачі в оренду майна), дочка отримала 180 тис. грн доходу від здачі майна в оренду.

Геращенко зберігає майже $29 тис. в банку, готівкою – $30 тис., 3500 євро і 50 тис. грн.

У її чоловіка – $52 тис. в банках, $55 тис., 10 тис. євро і 500 тис. грн готівки. У мами нардепа – $10,5 тис. готівки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук