Ісландія першою в світі зрівняє зарплату жінок і чоловіків

СвітРоман Ганкевич, 9 березня 20172460
Ісландія першою в світі зрівняє зарплату жінок і чоловіків
фото Reuters
Б'ярні Бенедиктссон, прем'єр-міністр Ісландії

Ісландія стане першою країною у світі, яка зобов’язуватиме роботодавців довести, що вони пропонують рівну оплату праці незалежно від статі, етнічної приналежності, сексуальної орієнтації або національності. Про це уряд скандинавської країни заявив у середу, 8 березня, повідомляє Associated Press.

«Уряд заявив, що в цьому місяці на розгляд парламенту буде внесено законопроект, що зобов'язує всіх роботодавців з більш ніж 25 співробітниками проходити сертифікацію, для якої вони мають довести, що пропонують рівну оплату за однакову роботу», – йдеться у повідомленні.

Таким чином Ісландія стане першою країною в світі, яка зробить таку процедуру обов'язковою як для приватних, так і державних компаній. У такий спосіб уряд планує ліквідувати гендерний розрив в оплаті праці до 2022 року.

«Рівні права – це права людини. Ми повинні переконатися, що чоловіки і жінки мають рівні можливості на робочому місці. Це наш обов'язок вжити всі заходів, щоб досягнути цього», – сказав міністр рівності та соціальних справ Торстейнн Віглундссон, коментуючи законопроект.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук