Івано-Франківська ОДА схвалила проект угоди з Кабміном

1 вересня 20104272

Івано-Франківська облдержадміністрація схвалила для підписання з Кабінетом Міністрів проект угоди про регіональний розвиток області. Рішення про це затвердила колегія Івано-Франківської облдержадміністрації у вівторок.

Як пояснив заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Ігор Зварич, проект угоди про регіональний розвиток області між Кабміном та Івано-Франківською облрадою передбачає "найголовніші питання, які не увійшли до програми фінансування з держбюджету, і місцевий бюджет не може їх фінансувати, тому що це не лише питання місцевого бюджету", інформує кореспондент ZAXID.NET .

Пріоритетом номер один для області, наголосив І. Зварич, обрано реструктуризацію промислового комплексу і підвищення екологічної безпеки регіону. Він пояснив, що йдеться про екологічно небезпечні хімічні виробництва у Калуші та інших містах області.

За словами заступника голови облдержадміністрації, також важливою для розвитку області є активізація пошуково-розвідувального буріння для запобігання надзвичайним ситуаціям та збільшення видобутку вуглеців.

Він уточнив, що проект угоди області з урядом передбачає завершення робіт із капітального ремонту та будівництва автомобільних шляхів в обхід історичних місць - міст Болехів і Рогатин, селища Заболотове, будівництво автотранспортної магістралі в обхід Івано-Франківська через річку Бистриця Солотвинська, реконструкцію і модернізацію міжнародного аеропорту Івано-Франківська.

Зокрема, уточнив І. Зварич, йдеться про будівництво смуги спільного базування завдовжки 3,7 км для прийому літаків вантажопідйомністю 600 т.

Важливими для розвитку області, зазначив І. Зварич, є будівництво доріг у гірських населених пунктах і підвищення транзитного потенціалу регіону.

"Йдеться про весь комплекс - гірські дороги, аеропорт, митний перехід через кордон плюс будівництво в Івано-Франківську інфраструктурного державного логістичного центру, який з'єднав би транспортні потоки на західному кордоні з транспортними потоками на всіх інших кордонах нашої держави", - розповів заступник голови облдержадміністрації .

Він також зазначив, що до проекту угоди з Кабміном увійшли екологічні заходи із запобігання надзвичайним ситуаціям, які не передбачені у державних програмах, визначення вільних земельних ділянок під будівництво доступного житла та створення міжрегіонального навчально-реабілітаційного центру.

І. Зварич пояснив, що всі ці заходи вже узгоджено з 15 міністерствами та відомствами і висловив сподівання, що їх затвердить Івано-Франківська облрада і на наступному тижні - уряд.

Як повідомлялося раніше, Івано-Франківська область і Кабмін мають намір підписати угоду про регіональний розвиток регіону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Володимир 1 вересня 2010, 18:53

  От тупий автор! Які, цікаво, "ВУГЛЕЦІ" він "шукатиме"? Турку, та ти невіглас! Тобі до школи в першу клясу: бо діти знають, що на Прикарпатті шукають вуглеводні, а не ВУГЛЕЦІ !

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • роман 1 вересня 2010, 18:06

  Шановні журналісти, некоректно списувати інформацію з іншого сайту, не посилаючись на джерело. Ця інформація сьогодні о 8:26 була оприлюднена на сайті одного із всеукраїнських інформаційних агентств. Не займайтесь плагіатом. Це не прикрашає ваше поважне видання.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук